REF5QR1680BG30W1TOBO1
DigiKeyn tuotenumero
448-REF5QR1680BG30W1TOBO1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
REF5QR1680BG30W1TOBO1
Kuvaus
EVAL BOARD FOR ICE5QR1680BG
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
ICE5QR1680BG - AC/DC-muunnin 3 ei-erotettua lähtöä lähtöä arviointialusta
Kategoria
Lähtöjännite
5V, 12V, 15V
Valmistaja
Infineon Technologies
Lähtövirta
2,2A, 200mA, 150mA
Pakkaustapa
Irtotavara
Jännite - tulo
85 – 264VAC
Osan tila
Aktiivinen
Regulaattorin topologia
Paluumuutin
Päätarkoitus
AC/DC-muunnin
Sisältö
Piirilevyt
Lähdöt ja tyypit
3 ei-erotettua lähtöä
Käytetty mikropiiri/osa
ICE5QR1680BG
Teho - lähtö
30W