IDW75D65D1XKSA1
DigiKeyn tuotenumero
448-IDW75D65D1XKSA1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IDW75D65D1XKSA1
Kuvaus
DIODE STD 650V 150A PGTO2473
Valmistajan vakio toimitusaika
39 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 650 V 150A Läpivientiaukko PG-TO247-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IDW75D65D1XKSA1 -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Käänteinen elpymisaika (trr)
108 ns
Pakkaustapa
Putki
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
40 µA @ 650 V
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
650 V
Valmistajan laitepakkaus
PG-TO247-3
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
150A
Toimintalämpötila - liitos
-40°C – 175°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.7 V @ 75 A