IDK20G120C5XTMA1
DigiKeyn tuotenumero
448-IDK20G120C5XTMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
448-IDK20G120C5XTMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-IDK20G120C5XTMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IDK20G120C5XTMA1
Kuvaus
DIODE SIC 1.2KV 56A PGTO26321
Valmistajan vakio toimitusaika
45 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 1200 V 56A Kiinnitys pintaan PG-TO263-2-1
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IDK20G120C5XTMA1 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Nopeus
Ei palautumisaikaa > 500mA (Io)
Valm.
Käänteinen elpymisaika (trr)
0 ns
Sarja
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
123 µA @ 1200 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kapasitanssi @ Vr, F
1050pF @ 1V, 1MHz
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
1200 V
Valmistajan laitepakkaus
PG-TO263-2-1
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
56A
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 175°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.8 V @ 20 A