IDH12G65C6XKSA1
DigiKeyn tuotenumero
448-IDH12G65C6XKSA1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IDH12G65C6XKSA1
Kuvaus
DIODE SIL CARB 650V 27A PGTO220
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 650 V 27A Läpivientiaukko PG-TO220-2
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IDH12G65C6XKSA1 -mallit
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
40 µA @ 420 V
Kapasitanssi @ Vr, F
594pF @ 1V, 1MHz
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
650 V
Valmistajan laitepakkaus
PG-TO220-2
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
27A
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 175°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.35 V @ 12 A
Päätuotenumero
Nopeus
Ei palautumisaikaa > 500mA (Io)