IDH12G65C5XKSA2
DigiKeyn tuotenumero
448-IDH12G65C5XKSA2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IDH12G65C5XKSA2
Kuvaus
DIODE SIL CARB 650V 12A PGTO2201
Valmistajan vakio toimitusaika
61 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 650 V 12A Läpivientiaukko PG-TO220-2-1
Kategoria
Nopeus
Ei palautumisaikaa > 500mA (Io)
Valm.
Käänteinen elpymisaika (trr)
0 ns
Sarja
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
190 µA @ 650 V
Pakkaustapa
Putki
Kapasitanssi @ Vr, F
360pF @ 1V, 1MHz
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
650 V
Valmistajan laitepakkaus
PG-TO220-2-1
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
12A
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 175°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.7 V @ 12 A