FF450R12KE4HOSA1
DigiKeyn tuotenumero
FF450R12KE4HOSA1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FF450R12KE4HOSA1
Kuvaus
IGBT MOD 1200V 520A 2400W MOD
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
IGBT Moduuli Trench Field Stop Puolisilta 1200 V 520 A 2400 W Runkokiinnitys Moduuli
Kategoria
Vce(on) (maks.) @ Vge, Ic
2,15V @ 15V, 450A
Valmistaja
Infineon Technologies
Virta - kollektorin katkaisu (maks.)
5 mA
Sarja
Tulokapasitanssi (Cies) @ Vce
28 nF @ 25 V
Pakkaustapa
Kaukalo
Syöte
Standardi
Osan tila
Aktiivinen
NTC-termistori
No
IGBT-tyyppi
Trench Field Stop
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)
Konfiguraatio
Puolisilta
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Jännite - kollektori-emitteriläpilyönti (maks.)
1200 V
Pakkaus / kotelo
Moduuli
Virta - kollektori (Ic) (maks.)
520 A
Valmistajan laitepakkaus
Moduuli
Teho - maksimi
2400 W