FF300R12ME4BOSA1
DigiKeyn tuotenumero
448-FF300R12ME4BOSA1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FF300R12ME4BOSA1
Kuvaus
IGBT MOD 1200V 450A 1600W MOD
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
IGBT Moduuli Trench Field Stop 2 riippumaton 1200 V 450 A 1600 W Runkokiinnitys Moduuli
Kategoria
Vce(on) (maks.) @ Vge, Ic
2,1V @ 15V, 300A
Valmistaja
Infineon Technologies
Virta - kollektorin katkaisu (maks.)
3 mA
Sarja
Tulokapasitanssi (Cies) @ Vce
18.5 nF @ 25 V
Pakkaustapa
Kaukalo
Syöte
Standardi
Osan tila
Aktiivinen
NTC-termistori
Kyllä
IGBT-tyyppi
Trench Field Stop
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Konfiguraatio
2 riippumaton
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Jännite - kollektori-emitteriläpilyönti (maks.)
1200 V
Pakkaus / kotelo
Moduuli
Virta - kollektori (Ic) (maks.)
450 A
Valmistajan laitepakkaus
Moduuli
Teho - maksimi
1600 W