FF225R12ME4BOSA1
DigiKeyn tuotenumero
FF225R12ME4BOSA1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FF225R12ME4BOSA1
Kuvaus
IGBT MOD 1200V 320A 1050W MOD
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
IGBT Moduuli Trench Field Stop 2 riippumaton 1200 V 320 A 1050 W Runkokiinnitys Moduuli
Kategoria
Vce(on) (maks.) @ Vge, Ic
2,15V @ 15V, 225A
Valmistaja
Infineon Technologies
Virta - kollektorin katkaisu (maks.)
3 mA
Sarja
Tulokapasitanssi (Cies) @ Vce
13 nF @ 25 V
Pakkaustapa
Kaukalo
Syöte
Standardi
Osan tila
Aktiivinen
NTC-termistori
Kyllä
IGBT-tyyppi
Trench Field Stop
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Konfiguraatio
2 riippumaton
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Jännite - kollektori-emitteriläpilyönti (maks.)
1200 V
Pakkaus / kotelo
Moduuli
Virta - kollektori (Ic) (maks.)
320 A
Valmistajan laitepakkaus
Moduuli
Teho - maksimi
1050 W