EVAL3K3WLLCHBCFD7TOBO1
EVAL3K3WLLCHBCFD7TOBO1
DigiKeyn tuotenumero
448-EVAL3K3WLLCHBCFD7TOBO1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EVAL3K3WLLCHBCFD7TOBO1
Kuvaus
EVAL BOARD FOR ICE5QSAG XMC4200
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
ICE5QSAG, XMC4200 null DC/DC-muunnin 1 erotettu lähtö lähtöä arviointialusta
Kategoria
Teho - lähtö
3,3kW
Valmistaja
Infineon Technologies
Lähtöjännite
43,5V – 59,5V
Sarja
Jännite - tulo
350V – 415V