ESD5V3U1U02LRHE6327XTSA1
DigiKeyn tuotenumero
2156-ESD5V3U1U02LRHE6327XTSA1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ESD5V3U1U02LRHE6327XTSA1
Kuvaus
TVS DIODE 5.3VWM 28V PGTSLP27
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
28V (tyyp.) Puristusliitin 3A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan PG-TSLP-2-7
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
3A (8/20µs)
Pakkaustapa
Irtotavara
Sovellukset
Ethernet, HDMI, USB
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
0,4pF @ 1MHz
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C (TA)
Yksisuuntaiset kanavat
1
5,3V (maks.)
Pakkaus / kotelo
SOD-882
Jännite - läpilyönti (min)
6V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
28V (tyyp.)