ESD24VS2UE6327HTSA1
DigiKeyn tuotenumero
ESD24VS2UE6327HTSA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
ESD24VS2UE6327HTSA1CT-ND - Cut Tape (CT)
ESD24VS2UE6327HTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ESD24VS2UE6327HTSA1
Kuvaus
TVS DIODE 24VWM 41VC PGSOT23
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
41V Puristusliitin 5A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan PG-SOT23
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ESD24VS2UE6327HTSA1 -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
5A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
230W
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Viimeinen ostohetki
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
2
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
24V (maks.)
Pakkaus / kotelo
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Jännite - läpilyönti (min)
26V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
41V