CY15B104QN-50SXA
DigiKeyn tuotenumero
448-CY15B104QN-50SXA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CY15B104QN-50SXA
Kuvaus
IC FRAM 4MBIT SPI 8SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
35 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
FRAM (ferrosähköinen RAM) Muisti IC 4Mbit SPI 50 MHz 8 ns 8-SOIC
Kategoria
Kellotaajuus
50 MHz
Valm.
Käyttöaika
8 ns
Sarja
Syöttöjännite
1,8V – 3,6V
Pakkaustapa
Putki
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)