BTT62001ENAXUMA1
DigiKeyn tuotenumero
448-BTT62001ENAXUMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
448-BTT62001ENAXUMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-BTT62001ENAXUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BTT62001ENAXUMA1
Kuvaus
IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 TDSO-8
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virtakytkin/ohjain 1:1 N-kanavatyyppi 1,5A PG-TDSO-8-31
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BTT62001ENAXUMA1 -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
1,5A
Valm.
Rds päällä (tyyp.)
200mOhm
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulon tyyppi
Invertoimaton
Osan tila
Aktiivinen
Vikasuojaus
Ylikuumeneminen, Ylijännite, Oikosulku
Kytkimen tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)
Lähtöjen lukumäärä
1
Luokka
Autoteollisuus
Suhde - tulo:lähtö
1:1
Hyväksyntä
AEC-Q100
Lähdön konfiguraatio
Korkea sivu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähdön tyyppi
N-kanavatyyppi
Valmistajan laitepakkaus
PG-TDSO-8-31
Rajapinta
Päällä/Pois
Pakkaus / kotelo
Jännite - kuorma
8V – 36V