BTS4130QGAXUMA1
DigiKeyn tuotenumero
BTS4130QGAXUMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
BTS4130QGAXUMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
BTS4130QGAXUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BTS4130QGAXUMA1
Kuvaus
IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 DSO-20
Valmistajan vakio toimitusaika
29 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virtakytkin/ohjain 1:1 N-kanavatyyppi 2,1A PG-DSO-20-32
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BTS4130QGAXUMA1 -mallit
Kategoria
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
Ei vaadita
Valm.
Virta - lähtö (maks.)
2,1A
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rds päällä (tyyp.)
130mOhm
Osan tila
Aktiivinen
Tulon tyyppi
Invertoimaton
Kytkimen tyyppi
Ominaisuudet
Tilalippu
Lähtöjen lukumäärä
4
Vikasuojaus
Virran rajoitus (kiinteä), Avoimen kuorman tunnistus, Ylikuumeneminen, Ylijännite
Suhde - tulo:lähtö
1:1
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)
Lähdön konfiguraatio
Korkea sivu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähdön tyyppi
N-kanavatyyppi
Valmistajan laitepakkaus
PG-DSO-20-32
Rajapinta
Päällä/Pois
Pakkaus / kotelo
Jännite - kuorma
5,5V – 20V