BGT24LTR11N16E6327XTSA1
DigiKeyn tuotenumero
BGT24LTR11N16E6327XTSA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
BGT24LTR11N16E6327XTSA1CT-ND - Cut Tape (CT)
BGT24LTR11N16E6327XTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BGT24LTR11N16E6327XTSA1
Kuvaus
IC RF TXRX 16TSNP
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
IC RF Vain TxRx 24GHz – 24,25GHz 16-WFQFN avoin juotoskohta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BGT24LTR11N16E6327XTSA1 -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
3,3V
Valm.
Virta - saapuva
45mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - lähetys
45mA
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C