BAS7004WH6327XTSA1
DigiKeyn tuotenumero
BAS7004WH6327XTSA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
BAS7004WH6327XTSA1CT-ND - Cut Tape (CT)
BAS7004WH6327XTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BAS7004WH6327XTSA1
Kuvaus
DIODE ARR SCHOTT 70V 70MA SOT323
Valmistajan vakio toimitusaika
35 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodirivi 1 pari sarjakytkentä 70 V 70mA (DC) Kiinnitys pintaan SC-70, SOT-323
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BAS7004WH6327XTSA1 -mallit
Kategoria
Nopeus
Piensignaali =< 200mA (Io), Kaikki nopeudet
Valmistaja
Infineon Technologies
Käänteinen elpymisaika (trr)
100 ps
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 nA @ 50 V
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Diodikonfiguraatio
1 pari sarjakytkentä
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Teknologia
Schottky
Pakkaus / kotelo
SC-70, SOT-323
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
70 V
Valmistajan laitepakkaus
PG-SOT323
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) (diodia kohden)
70mA (DC)
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1 V @ 15 mA