BAS7004E6433HTMA1
DigiKeyn tuotenumero
448-BAS7004E6433HTMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
448-BAS7004E6433HTMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-BAS7004E6433HTMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BAS7004E6433HTMA1
Kuvaus
DIODE ARRAY SCHOT 70V 70MA SOT23
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodirivi 1 pari sarjakytkentä 70 V 70mA (DC) Kiinnitys pintaan TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kategoria
Nopeus
Piensignaali =< 200mA (Io), Kaikki nopeudet
Valmistaja
Infineon Technologies
Käänteinen elpymisaika (trr)
100 ps
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 nA @ 50 V
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Diodikonfiguraatio
1 pari sarjakytkentä
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Teknologia
Schottky
Pakkaus / kotelo
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
70 V