BAS7004E6327HTSA1 on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Nexperia USA Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Diodes Incorporated
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Diotec Semiconductor
Samankaltainen
Nexperia USA Inc.
Varastossa: 400
STMicroelectronics
onsemi
Panjit International Inc.
Diodirivi 1 pari sarjakytkentä 70 V 70mA (DC) Kiinnitys pintaan TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
BAS7004E6327HTSA1
DigiKeyn tuotenumero
BAS7004E6327HTSA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
BAS7004E6327HTSA1CT-ND - Cut Tape (CT)
BAS7004E6327HTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BAS7004E6327HTSA1
Kuvaus
DIODE ARRAY SCHOT 70V 70MA SOT23
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Nopeus
Piensignaali =< 200mA (Io), Kaikki nopeudet
Valmistaja
Infineon Technologies
Käänteinen elpymisaika (trr)
100 ps
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 nA @ 50 V
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Diodikonfiguraatio
1 pari sarjakytkentä
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Teknologia
Schottky
Pakkaus / kotelo
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
70 V