IXA16-HBFF12-16.000MHZ
DigiKeyn tuotenumero
2780-IXA16-HBFF12-16.000MHZTR-ND - Rullattu teippi (TR)
2780-IXA16-HBFF12-16.000MHZCT-ND - Cut Tape (CT)
2780-IXA16-HBFF12-16.000MHZDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IXA16-HBFF12-16.000MHZ
Kuvaus
CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
16 MHz ±20ppm Kiteet 12pF 70 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
70 Ohms
Valm.
Käyttötila
Fundamentaalinen
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
16 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x2,5)
Taajuuden vakaus
±50ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)
Kuormakapasitanssi
12pF