RY2S-ULDC12V
DigiKeyn tuotenumero
1885-RY2S-ULDC12V-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RY2S-ULDC12V
Kuvaus
RELAY PLUG-IN DPDT 3A 12VDC
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Yleiskäyttöön Rele DPDT (2 muoto C) 12VDC Kela Liitettävissä pistorasiaan
Kategoria
Ominaisuudet
Valaistu ilmaisin
Valm.
Terminointityyppi
Ohjelmalisäke
Sarja
Vetovarmuusjännite
9,6VDC
Pakkaustapa
Irtotavara
Päästövarmuusjännite
1,2VDC
Osan tila
Aktiivinen
Käyttöaika
20 ms
Asennustyyppi
Vapautusaika
20 ms
Kelan jännite
Toimintalämpötila
-25°C – 55°C
Releen koskettimet
DPDT (2 muoto C)
Kontaktin materiaali
Hopea (Ag), Kulta (Au)
Kontaktin luokitus (virta)
3 A
Hyväksyjä
CE, CSA, TUV, UR
Kytkentäjännite
240VAC, 30VDC - maks.
Releen tyyppi
Korkein kytkettävä kuormavirta
720VA, 90W
Kelan resistanssi
188 Ohms
Kelan virta
64 mA