RY2S-UDC24V
DigiKeyn tuotenumero
1885-1050-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RY2S-UDC24V
Kuvaus
RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Yleiskäyttöön Rele DPDT (2 muoto C) 24VDC Kela Liitettävissä pistorasiaan
Kategoria
Kelan tyyppi
Ei salpautuva
Valm.
Terminointityyppi
Ohjelmalisäke
Sarja
Vetovarmuusjännite
19,2VDC
Pakkaustapa
Irtotavara
Päästövarmuusjännite
2,4VDC
Osan tila
Aktiivinen
Käyttöaika
20 ms
Asennustyyppi
Vapautusaika
20 ms
Kelan jännite
Toimintalämpötila
-25°C – 55°C
Releen koskettimet
DPDT (2 muoto C)
Kontaktin materiaali
Hopea (Ag), Kulta (Au)
Kontaktin luokitus (virta)
3 A
Hyväksyjä
CE, CSA, TUV, UR
Kytkentäjännite
240VAC, 30VDC - maks.
Releen tyyppi
Korkein kytkettävä kuormavirta
720VA, 90W
Kelan resistanssi
750 Ohms
Kelan virta
32 mA