RR2P-UDC12V
DigiKeyn tuotenumero
1885-1117-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RR2P-UDC12V
Kuvaus
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
Tarkka kuvaus
Yleiskäyttöön Rele DPDT (2 muoto C) 12VDC Kela Liitettävissä pistorasiaan
Kategoria
Kelan tyyppi
Ei salpautuva
Valm.
Terminointityyppi
Ohjelmalisäke, 8 nastaa (oktaali)
Sarja
Vetovarmuusjännite
9,6VDC
Päästövarmuusjännite
1,2VDC
Toimintalämpötila
-25°C – 40°C
Kontaktin luokitus (virta)
10 A
Kytkentäjännite
240VAC, 30VDC - maks.
Releen tyyppi
Korkein kytkettävä kuormavirta
2400VA, 300W
Kelan resistanssi
100 Ohms
Kelan virta
120 mA