RH3B-ULDC24V
DigiKeyn tuotenumero
1885-1060-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RH3B-ULDC24V
Kuvaus
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
Tarkka kuvaus
Yleiskäyttöön Rele 3PDT (3 muoto C) 24VDC Kela Liitettävissä pistorasiaan
Kategoria
Ominaisuudet
Valaistu ilmaisin
Valm.
Terminointityyppi
Pikakiinnitys, pikaliitos - 0,187" (4,7mm)
Sarja
Vetovarmuusjännite
19,2VDC
Päästövarmuusjännite
2,4VDC
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
Kontaktin luokitus (virta)
10 A
Kytkentäjännite
120VAC, 30VDC - maks.
Releen tyyppi
Korkein kytkettävä kuormavirta
1200VA, 300W
Kelan resistanssi
400 Ohms
Kelan virta
60 mA