RH3B-ULCAC120V
DigiKeyn tuotenumero
1885-1280-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RH3B-ULCAC120V
Kuvaus
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 120V
Tarkka kuvaus
Yleiskäyttöön Rele 3PDT (3 muoto C) 120VAC Kela Liitettävissä pistorasiaan
Kategoria
Ominaisuudet
Valaistu ilmaisin, Testipainike
Valm.
Terminointityyppi
Pikakiinnitys, pikaliitos - 0,187" (4,7mm)
Sarja
Vetovarmuusjännite
96VAC
Päästövarmuusjännite
36VAC
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
Kontaktin luokitus (virta)
10 A
Kytkentäjännite
120VAC, 30VDC - maks.
Releen tyyppi
Korkein kytkettävä kuormavirta
1200VA, 300W
Kelan resistanssi
10.8 kOhms
Kelan virta
14.2 mA