RH2B-ULD-DC24V
DigiKeyn tuotenumero
1885-1465-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RH2B-ULD-DC24V
Kuvaus
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Tarkka kuvaus
Yleiskäyttöön Rele DPDT (2 muoto C) 24VDC Kela Liitettävissä pistorasiaan
Kategoria
Ominaisuudet
Diodi, Valaistu ilmaisin
Valm.
Terminointityyppi
Pikakiinnitys, pikaliitos - 0,187" (4,7mm)
Sarja
Vetovarmuusjännite
19,2VDC
Päästövarmuusjännite
2,4VDC
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
Kontaktin luokitus (virta)
10 A
Kytkentäjännite
240VAC, 30VDC - maks.
Releen tyyppi
Korkein kytkettävä kuormavirta
2400VA, 300W
Kelan resistanssi
650 Ohms
Kelan virta
37 mA