RH2B-UAC110-120V
DigiKeyn tuotenumero
1885-1514-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RH2B-UAC110-120V
Kuvaus
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Yleiskäyttöön Rele DPDT (2 muoto C) 120VAC Kela Liitettävissä pistorasiaan
Kategoria
Kelan tyyppi
Ei salpautuva
Valm.
Terminointityyppi
Pikakiinnitys, pikaliitos - 0,187" (4,7mm)
Sarja
Vetovarmuusjännite
96VAC
Pakkaustapa
Irtotavara
Päästövarmuusjännite
36VAC
Osan tila
Aktiivinen
Käyttöaika
20 ms
Asennustyyppi
Vapautusaika
20 ms
Kelan jännite
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
Releen koskettimet
DPDT (2 muoto C)
Kontaktin materiaali
Hopea-kadmiumoksidi (AgCdO)
Kontaktin luokitus (virta)
10 A
Hyväksyjä
CE, CSA, cURus, TUV
Kytkentäjännite
240VAC, 30VDC - maks.
Releen tyyppi
Korkein kytkettävä kuormavirta
2400VA, 300W
Kelan resistanssi
13.1 kOhms
Kelan virta
9.2 mA