RH1V2-UDC24V
DigiKeyn tuotenumero
1885-1550-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RH1V2-UDC24V
Kuvaus
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Yleiskäyttöön Rele SPDT (1 muoto C) 24VDC Kela Läpivientiaukko
Kategoria
Kelan tyyppi
Ei salpautuva
Valm.
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Sarja
Vetovarmuusjännite
19,2VDC
Pakkaustapa
Irtotavara
Päästövarmuusjännite
2,4VDC
Osan tila
Aktiivinen
Käyttöaika
20 ms
Asennustyyppi
Vapautusaika
20 ms
Kelan jännite
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
Releen koskettimet
SPDT (1 muoto C)
Kontaktin materiaali
Hopea-kadmiumoksidi (AgCdO)
Kontaktin luokitus (virta)
10 A
Hyväksyjä
CE, CSA, cURus, TUV
Kytkentäjännite
240VAC, 30VDC - maks.
Releen tyyppi
Korkein kytkettävä kuormavirta
2400VA, 300W
Kelan resistanssi
750 Ohms
Kelan virta
32 mA