PS5R-VF24
DigiKeyn tuotenumero
1885-1451-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PS5R-VF24
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC tai DC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 5A
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
5A
Valmistaja
IDEC
Teho (wattia)
120W
Sarja
Jännite - erotus
3 kV
Pakkaustapa
Irtotavara
Sovellukset
Vaaralliset sijainnit, Teollinen, ITE (kaupallinen)
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
0.89
Tulon tyyppi
AC tai DC
Toimintalämpötila
-25°C – 65°C (käyttöiän pidennyksellä)
Lähtöjen lukumäärä
1
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, IP20, Yleistulo
AC-jännite - tulo
85 – 264VAC
Koko/mitat
4,76" pit. x 1,81" lev. x 4,53" kork. (121,0mm x 46,0mm x 115,0mm)
DC-jännite - tulo (min.)
100V
Hyväksyjä
CE, cULus, TUV
DC-jännite - tulo (maks.)
370V
Vakionumero
Jännite - lähtö 1
24V