SM115.SA.NE.1.ITU
DigiKeyn tuotenumero
2014-SM115.SA.NE.1.ITU-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SM115.SA.NE.1.ITU
Kuvaus
ESD EPOXY COATD TWEEZ 4.5",SM115
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Pinsetit Happoa kestävä, Antimagneettinen, ESD-turvallinen Terävä Sylinteri 4,53" (115,0mm)
Kategoria
Kärki - tyyppi
Sylinteri
Valmistaja
Ideal-tek S.A.
Kärki - muoto
Kulma
Pakkaustapa
Vähittäismyyntipakkaus
Pituus - yhteensä
4,53" (115,0mm)