44ATM250T-P240
DigiKeyn tuotenumero
2882-44ATM250T-P240-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
44ATM250T-P240
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 250W
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24V 250 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
250 W
Valmistaja
Ideal Power Ltd.
Virrankulutus ilman kuormaa
210mW (maks.)
Sarja
Sovellukset
Lääketieteellinen
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
Taso VI
Osan tila
Aktiivinen
Lähtöliitin
Nelikulmainen, 6 napaa
Käyttöalue
Pohjois-Amerikka
Johdon pituus
47" (1,20m)
Malli
Työpöytä (luokka I)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Koko/mitat
8,03" pit. x 3,70" lev. x 1,71" kork. (204,0mm x 94,0mm x 43,5mm)
Jännite - tulo
100 – 240VAC
Hyväksyjä
CB, CE, cULus, FCC, PSE, TUV, UKCA
Lähtöjännite
24V
Vakionumero
Virta - lähtö (maks.)
10,4A