15DYS850-180280W-K
DigiKeyn tuotenumero
2882-15DYS850-180280W-K-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
15DYS850-180280W-K
Kuvaus
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 50W
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
18V 50 W AC/DC Ulkoinen Seinäkiinnike (luokka II) Sovitin Useita sovittimia (mukana) Tulo
Kategoria
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Valmistaja
Ideal Power Ltd.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
0.88
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Käyttöalue
Kansainvälinen
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,1mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 12,0mm
Malli
Seinäkiinnike (luokka II)
Johdon pituus
47,2" (1,20m)
Tulon tyyppi
Useita sovittimia (mukana)
Tuloliitin
Useita sovittimia (mukana)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
3,33" pit. x 2,05" lev. x 1,38" kork. (84,5mm x 52,0mm x 35,0mm)
Lähtöjännite
18V
Hyväksyjä
CB, CCC, CE, FCC, GS, PSE, RCM, TUV
Virta - lähtö (maks.)
2,8A
Vakionumero
Teho (wattia)
50 W
Päätuotenumero
Virrankulutus ilman kuormaa
210mW (maks.)