15DYS830-150200W-K
DigiKeyn tuotenumero
2882-15DYS830-150200W-K-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
15DYS830-150200W-K
Kuvaus
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 30W
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15V 30 W AC/DC Ulkoinen Seinäkiinnike (luokka II) Sovitin Useita sovittimia (mukana) Tulo
Kategoria
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Valmistaja
Ideal Power Ltd.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
86,94%
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Käyttöalue
Kansainvälinen
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,1mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 12,0mm
Malli
Seinäkiinnike (luokka II)
Johdon pituus
59" (1,50m)
Tulon tyyppi
Useita sovittimia (mukana)
Tuloliitin
Useita sovittimia (mukana)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
3,02" pit. x 1,87" lev. x 1,38" kork. (76,8mm x 47,5mm x 35,0mm)
Lähtöjännite
15V
Hyväksyjä
CE, GS, SAA, UL
Virta - lähtö (maks.)
2A
Vakionumero
Teho (wattia)
30 W
Päätuotenumero
Virrankulutus ilman kuormaa
100mW (maks.)