20682-040E-02
DigiKeyn tuotenumero
5378-20682-040E-02TR-ND - Rullattu teippi (TR)
5378-20682-040E-02CT-ND - Cut Tape (CT)
5378-20682-040E-02DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
20682-040E-02
Kuvaus
CABLINE-CA II RECEPTACLE 40P
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
40 Napainen Vastake Liitin 0,016" (0,40mm) Kiinnitys pintaan, Suorakulma Kulta
Kategoria
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Valm.
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
1,18µin (0,030µm)
Sarja
Eristyksen väri
Musta
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Eristyksen korkeus
0,032" (0,82mm)
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Liittimen tyyppi
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Kulta
Tyyppi
Kortti – kaapeli/johdin
Ominaisuudet
Suojattu, Juotostinan varaaminen
Napojen lukumäärä
Virtaluokitus (ampeeria)
Vaihtelee johtotulkin mukaan
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Jänniteluokitus
100VAC