ST18/SMAM/SMAM/8IN
DigiKeyn tuotenumero
3628-ST18/SMAM/SMAM/8IN-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ST18/SMAM/SMAM/8IN
Kuvaus
COAX CABLE SMA TO SMA 8"
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koaksiaalikaapelikokoonpano SMA – SMA 8,000" (203,20mm)
Kategoria
2. liitin
SMA-urosliitin
Valmistaja
Huber+Suhner, Inc.
2. kontaktin sukupuoli
Uros
Sarja
2. liittimen asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Pituus
8,000" (203,20mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kokonaisimpedanssi
50 Ohms
Tyyppi
SMA – SMA
Taajuus - maks.
18 GHz
1. liitin
SMA-urosliitin
Väri
Sininen
1. kontaktin sukupuoli
Uros
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C