ST18/SMAM/NM/36IN
DigiKeyn tuotenumero
3628-ST18/SMAM/NM/36IN-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ST18/SMAM/NM/36IN
Kuvaus
COAX CBL SMA TO N-TYPE 36"
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koaksiaalikaapelikokoonpano SMA/N-tyyppi 36,00" (914,40mm)
Kategoria
2. liitin
N-tyypin urosliitin
Valmistaja
Huber+Suhner, Inc.
2. kontaktin sukupuoli
Uros
Sarja
2. liittimen asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Pakkaustapa
Irtotavara
Pituus
36,00" (914,40mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kokonaisimpedanssi
50 Ohms
Tyyppi
SMA/N-tyyppi
Taajuus - maks.
18 GHz
1. liitin
SMA-urosliitin
Väri
Sininen
1. kontaktin sukupuoli
Uros
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C