ST18/NM/NM/72IN
DigiKeyn tuotenumero
3628-ST18/NM/NM/72IN-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ST18/NM/NM/72IN
Kuvaus
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 6'
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koaksiaalikaapelikokoonpano N-tyyppi/N-tyyppi 4,60mm ulkohalk. koaksiaalikaapeli 72,0" (1,8m) 6,0'
Pituus
72,0" (1,8m) 6,0'
Osan tila
Aktiivinen
Kaapelin tyyppi
4,60mm ulkohalk. koaksiaalikaapeli
Kokonaisimpedanssi
50 Ohms
Taajuus - maks.
18 GHz
Sininen
1. liittimen asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C