ST18/NM/NM/36IN
DigiKeyn tuotenumero
3628-ST18/NM/NM/36IN-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ST18/NM/NM/36IN
Kuvaus
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 36"
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koaksiaalikaapelikokoonpano N-tyyppi/N-tyyppi 36,00" (914,40mm)
Pituus
36,00" (914,40mm)
Kokonaisimpedanssi
50 Ohms
Taajuus - maks.
18 GHz
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C