ST18/NM/NM/12IN
DigiKeyn tuotenumero
3628-ST18/NM/NM/12IN-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ST18/NM/NM/12IN
Kuvaus
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 12"
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koaksiaalikaapelikokoonpano N-tyyppi/N-tyyppi 12,00" (304,80mm)
Kategoria
2. liitin
N-tyypin urosliitin
Valmistaja
Huber+Suhner, Inc.
2. kontaktin sukupuoli
Uros
Sarja
2. liittimen asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Pakkaustapa
Irtotavara
Pituus
12,00" (304,80mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kokonaisimpedanssi
50 Ohms
Tyyppi
N-tyyppi/N-tyyppi
Taajuus - maks.
18 GHz
1. liitin
N-tyypin urosliitin
Väri
Sininen
1. kontaktin sukupuoli
Uros
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C