SF570S/11PC185/11PC185/48IN
DigiKeyn tuotenumero
3628-SF570S/11PC185/11PC185/48IN-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SF570S/11PC185/11PC185/48IN
Kuvaus
COAX CBL 1.85MM TO 1.85MM 4'
Tarkka kuvaus
Koaksiaalikaapelikokoonpano 1,85mm – 1,85mm 5,80mm ulkohalk. koaksiaalikaapeli 48,0" (1,2m) 4,0'
Pituus
48,0" (1,2m) 4,0'
Kaapelin tyyppi
5,80mm ulkohalk. koaksiaalikaapeli
Kaapelin impedanssi
50 Ohms
Tyyppi
1,85mm – 1,85mm
Kokonaisimpedanssi
50 Ohms
1. liitin
1,85mm urosliitin
Taajuus - maks.
70 GHz
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
2. liitin
1,85mm urosliitin