SF550S/11PC24/11PC24/48IN
DigiKeyn tuotenumero
3628-SF550S/11PC24/11PC24/48IN-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SF550S/11PC24/11PC24/48IN
Kuvaus
COAX CBL 2.4MM TO 2.4MM 4'
Tarkka kuvaus
Koaksiaalikaapelikokoonpano 2,4mm – 2,4mm 3,70mm ulkohalk. koaksiaalikaapeli 48,0" (1,2m) 4,0'
Kategoria
2. liitin
2,4mm urosliitin
Pituus
48,0" (1,2m) 4,0'
Kaapelin tyyppi
3,70mm ulkohalk. koaksiaalikaapeli
Tyyppi
2,4mm – 2,4mm
Kaapelin impedanssi
50 Ohms
1. liitin
2,4mm urosliitin
Taajuus - maks.
50 GHz
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C