SF526S/11PC35/11PC35/36IN
DigiKeyn tuotenumero
3628-SF526S/11PC35/11PC35/36IN-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SF526S/11PC35/11PC35/36IN
Kuvaus
COAX CBL 3.5MM TO 3.5MM 36"
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koaksiaalikaapelikokoonpano 3,5mm – 3,5mm 7,70mm ulkohalk. koaksiaalikaapeli 36,00" (914,40mm)
Kategoria
2. kontaktin sukupuoli
Uros
Valmistaja
Huber+Suhner, Inc.
2. liittimen asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Sarja
Pituus
36,00" (914,40mm)
Pakkaustapa
Pussi
Kaapelin tyyppi
7,70mm ulkohalk. koaksiaalikaapeli
Osan tila
Aktiivinen
Kaapelin impedanssi
50 Ohms
Tyyppi
3,5mm – 3,5mm
Kokonaisimpedanssi
50 Ohms
1. liitin
3,5mm urosliitin
Taajuus - maks.
26.5 GHz
1. kontaktin sukupuoli
Uros
Väri
Sininen
1. liittimen asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
2. liitin
3,5mm urosliitin