PMASF570S/11PC185/11PC185/36IN
DigiKeyn tuotenumero
3628-PMASF570S/11PC185/11PC185/36IN-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PMASF570S/11PC185/11PC185/36IN
Kuvaus
COAX CBL 1.85MM TO 1.85MM 36"
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koaksiaalikaapelikokoonpano 1,85mm – 1,85mm 5,80mm ulkohalk. koaksiaalikaapeli 36,00" (914,40mm)
Kategoria
2. kontaktin sukupuoli
Uros
Valmistaja
Huber+Suhner, Inc.
2. liittimen asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Sarja
Pituus
36,00" (914,40mm)
Pakkaustapa
Pussi
Kaapelin tyyppi
5,80mm ulkohalk. koaksiaalikaapeli
Osan tila
Aktiivinen
Kaapelin impedanssi
50 Ohms
Tyyppi
1,85mm – 1,85mm
Kokonaisimpedanssi
50 Ohms
1. liitin
1,85mm urosliitin
Taajuus - maks.
70 GHz
1. kontaktin sukupuoli
Uros
Väri
Sininen
1. liittimen asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
2. liitin
1,85mm urosliitin