PMA SF550E/11PC24/11PC24/24IN
DigiKeyn tuotenumero
3628-PMASF550E/11PC24/11PC24/24IN-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PMA SF550E/11PC24/11PC24/24IN
Kuvaus
COAX CBL 2.4MM TO 2.4MM 24"
Tarkka kuvaus
Koaksiaalikaapelikokoonpano 2,4mm – 2,4mm 3,70mm ulkohalk. koaksiaalikaapeli 24,00" (609,60mm)
Pituus
24,00" (609,60mm)
Kaapelin tyyppi
3,70mm ulkohalk. koaksiaalikaapeli
Kaapelin impedanssi
50 Ohms
Tyyppi
2,4mm – 2,4mm
Kokonaisimpedanssi
50 Ohms
1. liitin
2,4mm urosliitin
Taajuus - maks.
50 GHz
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
2. liitin
2,4mm urosliitin