C0805B476M007T
DigiKeyn tuotenumero
4587-C0805B476M007TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
4587-C0805B476M007TCT-ND - Cut Tape (CT)
4587-C0805B476M007TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
Valmistajan tuotenumero
C0805B476M007T
Kuvaus
CAP CER 47UF 6.3V X5R 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
47 µF ±20% 6,3V Keraamiset kondensaattorit X5R 0805 (2012 metrinen)
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±20%
Paksuus (maks.)
0,057" (1,45mm)