ZG05HV-6P-3.3H
DigiKeyn tuotenumero
26-ZG05HV-6P-3.3HTR-ND - Rullattu teippi (TR)
26-ZG05HV-6P-3.3HCT-ND - Cut Tape (CT)
26-ZG05HV-6P-3.3HDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ZG05HV-6P-3.3H
Kuvaus
RECEPTACLE, 6POS., HIGH-VOLTAGE
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Kiinnitys pintaan, Suorakulma 6 napainen 0,130" (3,30mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ZG05HV-6P-3.3H -mallit
Kategoria
Terminointi
Juotostina
Valm.
Kiinnitystyyppi
Pidätinlukko
Sarja
Eristyksen korkeus
0,323" (8,20mm)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kontaktin muoto
Suorakulmainen
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Tina
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin materiaali
Messinki
Jako - liitäntä
Eristyksen materiaali
Polyamidi (PA), Nylon
Napojen lukumäärä
Ominaisuudet
Levyn ohjain
Rivien lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Eristyksen väri
Musta
Suojaus
Suojattu - 4 seinämää
Virtaluokitus (ampeeria)
1A