ZE05-24DP-2H
DigiKeyn tuotenumero
26-ZE05-24DP-2HTR-ND - Rullattu teippi (TR)
26-ZE05-24DP-2HCT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ZE05-24DP-2H
Kuvaus
CONN RCPT SMT R/A 2MM 24POS
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Kiinnitys pintaan, Suorakulma 24 napainen 0,079" (2,00mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ZE05-24DP-2H -mallit
Kategoria
Terminointi
Juotostina
Valm.
Eristyksen korkeus
0,348" (8,84mm)
Sarja
Kontaktin muoto
Neliö
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Tina
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Liittimen tyyppi
Kontaktin materiaali
Messinki
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Eristyksen materiaali
Polyamidi (PA), Nylon
Jako - liitäntä
Ominaisuudet
Juotostinan varaaminen
Napojen lukumäärä
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Rivien lukumäärä
2
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Eristyksen väri
Musta
Tyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
2A, 5A