RDAD-15S-LNA(4-40)(55)
DigiKeyn tuotenumero
H122865-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RDAD-15S-LNA(4-40)(55)
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 napainen D-Sub Vastake, Naaraspistokkeet liitin
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RDAD-15S-LNA(4-40)(55) -mallit
Kategoria
Terminointi
Juotostina
Valm.
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Nikkelipinnoitettu
Sarja
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
8,00µin (0,203µm)
Osan tila
Aktiivinen
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Liittimen malli
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Jänniteluokitus
350V
Napojen lukumäärä
Väri
Musta
Rivien lukumäärä
2
Dielektrinen materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Asennustyyppi
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Kuoren koko, liitinasettelu
2 (DA, A)
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C