PCN10MC-64S-2.54DSA(72) on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Hirose Electric Co Ltd
Varastossa: 0
Samankaltainen
TE Connectivity AMP Connectors
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
TE Connectivity AMP Connectors
Tekniset tiedot
Varastossa: 80
Amphenol CS (FCI)
Amphenol CS (FCI)
Varastossa: 660
Varastossa: 260
Varastossa: 89
Varastossa: 5
64 paikkaa, DIN-liitin Vastake, Naaraspistokkeet Kulta Läpivientiaukko
PCN10MC-64S-2.54DSA(72)
PCN10MC-64S-2.54DSA(72)
PCN10MC-64S-2.54DSA(72)
DigiKeyn tuotenumero
H11210-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PCN10MC-64S-2.54DSA(72)
Kuvaus
CONN DIN RCPT 64POS
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
PCN10MC-64S-2.54DSA(72) -mallit
Kategoria
Tyyppi
B
Valmistaja
Hirose Electric Co Ltd
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Sarja
Terminointi
Juotostina
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Virtaluokitus (ampeeria)
2A
Napojen lukumäärä
64
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Materiaali - eristys
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Jako
0,100" (2,54mm)