MDF7-20S-2.54DSA(55)
MDF7-20S-2.54DSA(55)
MDF7-20S-2.54DSA(55)
DigiKeyn tuotenumero
H10669-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MDF7-20S-2.54DSA(55)
Kuvaus
CONN RCPT 20POS 0.1 TIN PCB
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
20 Napainen Vastake, Vienti alapuolelta Liitin 0,100" (2,54mm) Läpivientiaukko Tina
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MDF7-20S-2.54DSA(55) -mallit
Kategoria
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Valm.
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
78,7µin (2,00µm)
Sarja
Eristyksen väri
Musta
Pakkaustapa
Kaukalo
Eristyksen korkeus
0,197" (5,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pituus - tappi
0,118" (3,00mm)
Liittimen tyyppi
Toimintalämpötila
-35°C – 85°C
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Kortti – kortti
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Napojen lukumäärä
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Jänniteluokitus
250VAC