HNC2-2.5S-5
DigiKeyn tuotenumero
H124018-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HNC2-2.5S-5
Kuvaus
CONN RCPT HSG 5POS 2.50MM
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
5 Suorakulmaiset liittimet - kotelot Vastake Musta 0,098" (2,50mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
HNC2-2.5S-5 -mallit
Kategoria
Rivien lukumäärä
1
Valm.
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Sarja
Kontaktin terminointi
Puristin
Pakkaustapa
Pussi
Kiinnitystyyppi
Salpalukko
Osan tila
Aktiivinen
Väri
Musta
Liittimen tyyppi
Eristyksen materiaali
Polyamidi (PA), Nylon
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Napojen lukumäärä
Huomaa
Kosketinosat myydään erikseen
Jako
0,098" (2,50mm)